Правоохоронні органи і виправні установи

Співробітники правоохоронних органів і служб швидкого реагування / управління в надзвичайних ситуаціях потребують оперативних даних для успішного виконання своїх обов'язків. 

Платформа відеокерування ISS SecurOS і пов'язана з нею відеоаналітіка, які потрібні співробітникам правоохоронних органів, дозволяють агентствам і персоналу підвищувати ефективність, отримувати більше інформації в режимі реального часу і різноманітні інструменти криміналістики для досягнення своїх оперативних і стратегічних цілей. За менший час і за меншу вартість.

Співробітникам виправних установ і адміністрації пенітенціарних установ потрібні аналогічні інструменти, але, як правило, в місцях з більш жорстким управлінням, але з дуже високим рівнем критичних потреб. 

Компанія ISS, що володіє більш ніж двадцятирічним досвідом розробки стабільних і потужних рішень VMS, заслужила високу репутацію програмного забезпечення. Платформа відеокерування ISS SecurOS функціонує практично без простоїв і можливостей відпрацювання відмови, які забезпечують рівень резервування і безпеки, необхідний навіть на найбільш закритих об'єктах.


Виправні установи застосування

Продукти
Найпотужніша у світі система управління відео та аналітикою
Найпотужніша у світі система управління відео та аналітикою
SecurOS™ V.10
Запланувати демонстрацію