КРИТИЧНА ІНФРАСТРУКТУРА

Водо- і електрообладнання, об'єкти атомної енергетики, заводи та інші суміжні галузі стали значною мірою покладатися на відеоспостереження, як на невіддільну частину своєї безпеки. Комплексні рішення ISS, що містити, як програмне забезпечення для відеоменеджменту, так і програмне забезпечення для відеоаналізу, усувають багато больових точок, пов'язаних з цим складним сценарієм безпеки.

Безліч інтегрованих рішень, включаючи відеокерування (VMS), розпізнавання номерних знаків (ANPR / LPR), розпізнавання осіб і розпізнавання номерів контейнерів, можуть бути розгорнуті в тандемі, щоб сформувати захисну оболонку навколо життєво важливих елементів інфраструктури. Відеооповіщення можуть вирішити завдання з безпеки та надійності, перш ніж вони стануть проблемою. На промисловому рівні спостереження також може використовуватися для моніторингу продуктивності.

Незалежно від того, стурбовані вони проблемами на промисловому фронті або в таких областях, як національна енергетична мережа, водопостачання та ядерні об'єкти на сторожі національної безпеки, урядові та корпоративні лідери в усьому світі потребують проактивних рішень відеоспостереження для розв'язання проблем безпеки. Комплексні рішення ISS довели свою успішність в цій області.

Проста інтеграція з іншими рішеннями, такими як системи управління будівлею (BMS), безпека життєдіяльності, біометрія і контроль доступу, покращує загальний процес безпеки. Рішення SecurOS успішно зарекомендували себе при розгортанні в промисловості, енергетиці та національній інфраструктурі. Кінцевим результатом стало зниження крадіжок і підвищення безпеки в багатьох проєктах по всьому світу. Крім того, автоматизовані функції безпеки значно скоротили час обробки вантажів в промисловій сфері. Можливості централізованого моніторингу знижують загальні витрати на безпеку, завдяки можливості віртуального патрулювання кількох об'єктів одночасно.


ЗАСТОСУВАННЯ У КРИТИЧНІЙ ІНФРАСТРУКТУРІ

Продукти
Найпотужніша у світі система управління відео та аналітикою
Найпотужніша у світі система управління відео та аналітикою
SecurOS™ V.10
Запланувати демонстрацію