Банки і фінанси

Сьогодні банкам потрібні високоінтелектуальні, попереджувальні рішення для забезпечення безпеки, здатні вирішувати будь-які завдання, від злочинів до утримання клієнтів. SecurOS успішно працює в банківських і фінансових установах по всьому світу. 

Рішення ISS дозволили банкам у всьому світі централізувати свої операції по забезпеченню безпеки, оптимізувати та автоматизувати процеси, інтегруватися з іншими системами, забезпечувати випереджувальні оповіщення про потенційні проблеми та підвищувати ефективність, звільняючи співробітників служби безпеки від багатьох повсякденних завдань.

Розпізнавання облич може використовуватися як криміналістичний інструмент в банкоматах і перевірки випадків шахрайства та крадіжки. Його можна використовувати, щоб повідомити персоналу, коли VIP-клієнт увійшов в будівлю, або щоб попередити охорону і правоохоронні органи, коли поблизу знаходиться відомий злочинець. 

Стандартне багатозонне виявлення руху на всіх платформах SecurOS може попередити співробітників служби безпеки, коли люди занадто довго затримуються на території поруч з будівлею.

Можливості централізованого моніторингу дозволяють співробітникам служби безпеки здійснювати патрулювання кількох філій одночасно, що підвищує загальну безпеку і водночас знижує витрати. Інтеграція з іншими системами, такими як охоронна і пожежна сигналізація, також підвищує безпеку. Інтелектуальний пошук і миттєвий пошук у відеоархіві дозволяє швидко розв'язувати проблеми, такі як перевірка на шахрайство або необхідність відстежувати серійні номери, і миттєва ідентифікація підозрюваних.


ЗАСТОСУВАННЯ В БАНКІВСЬКОЇ І ФІНАНСОВОЇ ОБЛАСТІ

Продукти
Найпотужніша у світі система управління відео та аналітикою
Найпотужніша у світі система управління відео та аналітикою
SecurOS™ V.10
Запланувати демонстрацію