• INTELLIGENT VIDEO. DEFINED.

    SecurOS™ - найпотужніша в світі платформа для відеоменеджменту.

Ви є тут

Транспорт

Рішення SecurOS призначені для вирішення багатопланових завдань забезпечення безпеки на транспорті: від транспортних вузлів, таких як залізничні станції та аеропорти, до об'єктів логістики та інтелектуальних доріг. Різноманітна і унікальна потреба кожного типу розгортання системи безпеки вимагає від платформи відеоменеджмента адаптуватися і легко налаштовуватися для задоволення потреб у вирішенні різних завдань безпеки. Відеоаналітіка грає все більш важливу роль в задоволенні потреб співробітників служби безпеки на транспорті. Впровадження рішень для відеоаналітики, таких як розпізнавання осіб, відстеження об'єктів, виявлення непізнаних об'єктів, розпізнавання вантажів і вагонів, інтелектуальний моніторинг трафіку, дозволяє набагато більш активно вирішувати виникаючі загрози в цьому критично важливому компоненті національної інфраструктури.

Додатки

Розпізнавання номерних знаків

Камери, з модулем розпізнавання номерного знака ISS, на вулицях міста можуть відправляти дані, які можуть бути співставлені з базами даних правоохоронних органів.

Розпізнавання номерів вантажних контейнерів

Модуль SecurOS Cargo забезпечує безпеку і автоматизує логістику портів, завдяки розпізнаванню кодів контейнерів і інтеграції з локальними системами управління терміналами.

Виявлення порушення правил дорожнього руху

Транспортні рішення SecurOS, такі як Motus, Velox і Crossroad, допомагають захищати дороги і перехрестя, відстежуючи широкий спектр порушень правил дорожнього руху.