• INTELLIGENT VIDEO. DEFINED.

    SecurOS™ - найпотужніша в світі платформа для відеоменеджменту.

Ви є тут

Ритейл

Орієнтуючись на запобігання втрат, безпеку і KPI, ISS допомагає ритейлерам по всьому світу зміцнювати свої підсумки за допомогою автоматизованих процедур безпеки. Роздрібні магазини вимагають різноманітних рішень для відеоспостереження, які повинні працювати в тандемі для досягнення оптимального ефекту. На додаток до вирішення питань безпеки для клієнтів, співробітників і майна, комплексне рішення повинно також включати ключові показники ефективності (KPI), настільки важливі для виживання в цій галузі. SecurOS пропонує закінчене операційне рішення, в якому VMS і відеоаналітіка охоплюють всі основні компоненти безпеки галузі.

Додатки

Моніторинг торгових точок

Камери з модулем розпізнавання номерного знака ISS можуть контролювати доступ до правоохоронних органів та виправних установ.

Розпізнавання обличчя

Відстежити відомих магазинних злодіїв і людей в списках спостереження, перш ніж вони увійдуть в магазин за допомогою модуля SecurOS Face.

Федеративна архітектура

Всі місця розташування магазинів можна контролювати і адмініструвати з єдиного центру управління та контролю, на якому працює SecurOS MCC.