• INTELLIGENT VIDEO. DEFINED.

    SecurOS™ - найпотужніша в світі платформа для відеоменеджменту.

Ви є тут

Правоохоронні органи і виправні установи

Співробітники правоохоронних органів і служб швидкого реагування / управління в надзвичайних ситуаціях потребують оперативних даних для успішного виконання своїх обов'язків. Платформа відеокерування ISS SecurOS і пов'язана з нею відеоаналітіка, які потрібні співробітникам правоохоронних органів, дозволяють агентствам і персоналу підвищувати ефективність, отримувати більше інформації в режимі реального часу і різноманітні інструменти криміналістики для досягнення своїх оперативних і стратегічних цілей. За менший час і за меншу вартість.

Співробітникам виправних установ і адміністрації пенітенціарних установ потрібні аналогічні інструменти, але, як правило, в місцях з більш жорстким управлінням, але з дуже високим рівнем критичних потреб. Компанія ISS, що володіє більш ніж двадцятирічним досвідом розробки стабільних і потужних рішень VMS, заслужила високу репутацію програмного забезпечення. Платформа відеокерування ISS SecurOS функціонує практично без простоїв і можливостей відпрацювання відмови, які забезпечують рівень резервування і безпеки, необхідний навіть на найбільш закритих об'єктах.

Додатки

Розпізнавання обличчя

Камери, на яких встановлено модуль розпізнавання осіб ISS, встановлюються на входах для забезпечення безпеки сайтів для перевірки відвідувачів і блокування входу для небажаних осіб.

Контроль доступу

Контроль доступу до муніципальних будівель, судів і в'язниць за допомогою інтеграційної платформи SecurOS.

Розпізнавання номерних знаків

Камери з модулем розпізнавання номерного знака ISS можуть контролювати доступ до правоохоронних органів та виправних установ.