• INTELLIGENT VIDEO. DEFINED.

    SecurOS™ - найпотужніша в світі платформа для відеоменеджменту

Ви є тут

Об'єкти критичної інфраструктури

Водо- і електрообладнання, об'єкти атомної енергетики, заводи та інші суміжні галузі стали в значній мірі покладатися на відеоспостереження, як на невід'ємну частину своєї безпеки. Комплексні рішення ISS, що включають в себе, як програмне забезпечення для відеоменеджменту, так і програмне забезпечення для відеоаналізу, усувають багато больових точок, пов'язаних з цим складним сценарієм безпеки.

Безліч інтегрованих рішень, включаючи відеокерування (VMS), розпізнавання номерних знаків (ANPR / LPR), розпізнавання осіб і розпізнавання номерів контейнерів, можуть бути розгорнуті в тандемі, щоб сформувати захисну оболонку навколо життєво важливих елементів інфраструктури. Відеооповіщення можуть вирішити завдання з безпеки і надійності, перш ніж вони стануть проблемою. На промисловому рівні спостереження також може використовуватися для моніторингу продуктивності.

Незалежно від того, стурбовані вони проблемами на промисловому фронті або в таких областях, як національна енергетична мережа, водопостачання та ядерні об'єкти на сторожі національної безпеки, урядові і корпоративні лідери в усьому світі потребують проактивних рішеннь відеоспостереження для вирішення проблем безпеки. Комплексні рішення ISS довели свою успішність в цій області.

Проста інтеграція з іншими рішеннями, такими як системи управління будівлею (BMS), безпека життєдіяльності, біометрія і контроль доступу, покращує загальний процес безпеки. Рішення SecurOS успішно зарекомендували себе при розгортанні в промисловості, енергетиці та національної інфраструктурі. Кінцевим результатом стало зниження крадіжок і підвищення безпеки в багатьох проектах по всьому світу. Крім того, автоматизовані функції безпеки значно скоротили час обробки вантажів в промисловій сфері. Можливості централізованого моніторингу знижують загальні витрати на безпеку, завдяки можливості віртуального патрулювання кількох об'єктів одночасно.

Додатки

Контроль доступу

Інтеграція з будь-якою системою контролю доступу спрощується за допомогою модуля SecurOS ACS.

Розпізнавання обличчя

Камери, на яких встановлено модуль розпізнавання осіб ISS, встановлені на входах для забезпечення безпеки об'єктів при перевірці відвідувачів і блокування входу для небажаних осіб.

Розпізнавання номерних знаків

Камери, на яких встановлено модуль розпізнавання осіб ISS, можуть контролювати в'їзд і виїзд транспортних засобів на заводи, електрообладнання та об'єкти ядерної енергетики.