• INTELLIGENT VIDEO. DEFINED.

    SecurOS™ - найпотужніша в світі платформа для відеоменеджменту

Ви є тут

Безпечне місто

Рішення ISS для міського спостереження включають в себе безліч інтелектуальних технологій, які оточують місто «ковдрою безпеки». Для правильного функціонування і забезпечення вирішення ISS мають високу масштабованість і розширювання. Міста, муніципалітети й округи потребують системи, яка може розвиватися в залежності від потреб правоохоронних органів та управління персоналом в надзвичайних ситуаціях. Таким чином, система, розгорнута сьогодні, повинна бути орієнтована на майбутнє для довгострокової окупності. Кількість камер, ймовірно, буде рости. Можуть знадобитися нові функції, і, найголовніше, система повинна розвиватися, щоб відповідати новим загрозам і вимогам безпеки. Найголовніше, що система повинна бути попереджувальною і допомагати в запобіганні інцидентів, а не тільки надавати експертизу після інциденту.

Додатки

Ситуаційний відеоаналіз

Детектори SecurOS для виявлення скупчення людей, стеження і запобігання вторгненню можуть надавати інтелектуальні дані в реальному часі персоналу служби безпеки на станції моніторингу.

Розпізнавання номерних знаків

Камери, з модулем розпізнавання номерного знака ISS, на вулицях міста можуть відправляти дані, які можуть бути співставлені з базами даних правоохоронних органів.

Федеративна архітектура

Кілька фізично розрізнених сайтів можуть контролюватися і адмініструватися з єдиного центру управління та контролю, на якому працює SecurOS MCC.