• INTELLIGENT VIDEO. DEFINED.

    SecurOS™ - найпотужніша в світі платформа для відеоменеджменту.

Ви є тут

Банки і Фінанси

Сьогодні банкам потрібні високоінтелектуальні, попереджувальні рішення для забезпечення безпеки, здатні вирішувати будь-які завдання, від злочинів до утримання клієнтів. SecurOS успішно працює в банківських і фінансових установах по всьому світу. Рішення ISS дозволили банкам у всьому світі централізувати свої операції по забезпеченню безпеки, оптимізувати і автоматизувати процеси, інтегруватися з іншими системами, забезпечувати випереджаючі оповіщення про потенційні проблеми і підвищувати ефективність, звільняючи співробітників служби безпеки від багатьох повсякденних завдань.

Розпізнавання облич може використовуватися в якості криміналістичного інструменту в банкоматах і перевірки випадків шахрайства та крадіжки. Його можна використовувати, щоб повідомити персоналу, коли VIP-клієнт увійшов в будівлю, або щоб попередити охорону і правоохоронні органи, коли поблизу знаходиться відомий злочинець. Стандартне багатозонне виявлення руху на всіх платформах SecurOS може попередити співробітників служби безпеки, коли люди занадто довго затримуються на території поруч з будівлею.

Можливості централізованого моніторингу дозволяють співробітникам служби безпеки здійснювати патрулювання кількох філій одночасно, що підвищує загальну безпеку і в той же час знижує витрати. Інтеграція з іншими системами, такими як охоронна і пожежна сигналізація, також підвищує безпеку. Інтелектуальний пошук і миттєвий пошук в відеоархіві дозволяє швидко вирішувати проблеми, такі як перевірка на шахрайство або необхідність відстежувати серійні номери, і миттєва ідентифікація підозрюваних.

Додатки

Ситуаційний відеоаналіз

Аналітичні модулі SecurOS для стеження і виявлення бродяжництва можуть забезпечити розширену безпеку для банкоматів.

Розпізнавання обличчя

Безпечні входи в банки, що використовують технологію розпізнавання осіб ISS, для оповіщення співробітників служби безпеки в режимі реального часу, якщо особи зіставляються з контрольним списком.

Розпізнавання номерних знаків

Захист банківських стоянок і проїздів через банкомати за допомогою модуля розпізнавання номерних знаків ISS.