Ви є тут

SecurOS™ Face захоплення і розпізнавання обличчя

SecurOS ™ Face - це модуль відеоаналітики ISS, який забезпечує захоплення і розпізнавання осіб з високим ступенем точності в самих різних складних умовах. SecurOS Face забезпечує захоплення і розпізнавання осіб з відеопотоку і є кращим рішенням у своєму класі з активними і пасивними функціями розпізнавання, які підвищують безпеку і захищеність, забезпечуючи при цьому потужний і універсальний інструмент для персоналу. SecurOS Face побудований з використанням просунутих алгоритмів, які ідентифікують і зіставляють індивідуальні особливості людини з точною деталізацією. Як модулі відеоаналітики / біометрії зображення особи SecurOS можуть бути заархівовані в базі даних для ідентифікації в режимі реального часу і можуть використовуватися в якості автономної системи або в поєднанні з системою контролю доступу або іншої сторонньої системою для розширення функціональності.

Завантажити

Особливості

Управління подіями / Взаємодія

Система може бути автоматизована для відправки повідомлень (електронна пошта, SMS, аудіо) при виявленні розшукуваної особи.

Потужний механізм розпізнавання

Система може обробляти кілька виявлених осіб одночасно в режимі реального часу з автоматичною локалізацією і захопленням всіх людей в поле зору відеокамери.

Пошук особи

Маючи зображення людини, можна виконати пошук по базі даних осіб для всіх випадків місцезнаходження цієї людини.

Активне / пасивне використання

Система може використовуватися в широкому діапазоні сценаріїв, включаючи Активний (суб'єкт знає, що його розпізнають) або Пасивний (суб'єкт не знає, що його розпізнають).

Розширені можливості виявлення

Автоматична оптимізація положення особи, передача і порівняння зображення дозволяє розпізнати людину в разі зміни кольору шкіри, кольору волосся і т.д .

Масштабуючі додатки

Система може підтримувати малі і великі програми з сотнями тисяч зареєстрованих зображень.


Основні області застосування

Роздрібне середовище

Швидке розпізнавання в реальному часі будь-якого користувача, який потрапив в «чорний список», і відправка попередження адміністратору магазина

Школи і кампуси

Захистіть своїх студентів від потенційних правопорушників, перевіряючи відвідувачів за допомогою розпізнавання осіб

Правоохоронні органи

Швидко ідентифікувати людей, які становлять небезпеку, щоб захистити судові будівлі, аеропорти та інші місця загального користування

Громадські арени

Захистіть всі зони в межах стадіону, щоб не допустити в зону спостереження небажаних відвідувачів


Приклад роботи