Ви є тут

SecurOS ™ POS - моніторинг транзакцій

SecurOS POS - це інтелектуальний програмний модуль для платформи управління відео SecurOS, який пов'язує відео в реальному часі з даними транзакцій з системи POS. Це дозволяє шукати конкретні транзакції і переглядати точний відеоархів цієї транзакції. SecurOS POS Transaction Monitoring надає повну відеодокументацію за обраними ідентифікаторами транзакцій, номерам позицій, номерам терміналів, співробітникам, клієнтам, платіжними реквізитами або магазинам в будь-якій комбінації за вашим бажанням.

Завантажити

Особливості

Бізнес-аналітика

Доданий набір інструментів для інтегрованого спостереження за роздрібною торгівлею, розширення можливостей звітів про винятки і опціонального визначення усадки.

Пошук транзакцій

SecurOS ™ POS може виконувати пошук даних транзакцій за різними індивідуальними параметрами або комбінаціями декількох критеріїв пошуку.

Управління подіями / реакціями

Розширене управління подіями / реакціями, включаючи механізм розкладу, настроювані пороги і можливості аварійної сигналізації.

Інтегрований з SecurOS ™ VMS

Бездоганно працює з SecurOS ™ VMS для негайного відеодоказу для всіх даних транзакцій.

Доступ до розширених функцій

Інтеграція з іншими аналітиками, щоб забезпечити повне рішення для розпізнавання відомих магазинних злодіїв і розпізнавання автомобільних номерів на автозаправних станціях.

Апаратно-агностична система

Ніяких спеціалізованих камер або іншого обладнання не потрібно. Система апаратно-незалежна.


Основні області застосування

Роздрібний магазин

Відстежуйте свої щоденні POS-транзакції, загальний обсяг продажів, показники виручки і багато іншого за допомогою модуля SecurOS POS

Франшизи

Автоматизуйте всі ваші локальні транзакції в одному центральному сховищі в режимі реального часу

Склади

Моніторинг POS дозволяє будь-якому бізнесу зв'язуватися зі своїм складом для прогнозування замовлень в режимі реального часу

Автозаправки

Проста прив'язка POS-транзакцій від заправних станцій до районів перекачування і інтеграція SecurOS Auto LPR


Приклад роботи