Ви є тут

SecurOS ™ Auto - розпізнавання номерних знаків

Рішення SecurOS з автоматичним розпізнаванням номерних знаків (LPR / ANPR) забезпечує ряд безпрецедентних переваг для користувачів, в тому числі можливість точного збору інформації про номерні знаки на швидкості 155 миль / год (250 км / год) і при будь-яких погодних умовах, включаючи туман, дощ і сніг. SecurOS Auto використовує просунуті алгоритми глибокого навчання на основі шаблонів, щоб забезпечити високу точність, яка відрізняє букви від цифр, так що, наприклад, «8» не сприймається как «В», що є вирішальною перевагою, особливо в ситуаціях, коли є тільки мілісекунди , щоб зрозуміти це правильно. SecurOS Auto розпізнає номерні знаки з більшості країн світу, має як низькошвидкісні, так і високошвидкісні опції, підтримує кілька смуг руху з 1 камери і багато інших функцій. SecurOS Auto легко інтегрується зі сторонніми системами управління паркуванням або інтелектуальними системами проїжджої частини, а також із застарілим обладнанням і зовнішніми базами даних для забезпечення безпеки.

Завантажити

Особливості

Програмне виявлення транспортних засобів

Вбудовані алгоритми виявлення транспортних засобів, тому для виявлення номерних знаків датчики не потрібні.

Multi-Lane підтримка

Система може виявляти номерні знаки з декількох смуг за допомогою тільки однієї камери.

Передові алгоритми

Вдосконалені алгоритми глибокого навчання і алгоритми, засновані на шаблонах, забезпечують високу точність.

Підтримка міжнародних номерних знаків

Розпізнає номерні знаки з США і більшості інших країн світу.

Низько / Високошвидкісні LPR

Обидва варіанти (низькошвидкісні або високошвидкісні) доступні для більшої гнучкості.

Фіксовані / мобільні версії

Доступні фіксована (на стаціонарних конструкціях) і мобільна (на / в транспортних засобах) версії.


Основні області застосування

Парковка

Забезпечення безпеки транспортних засобів, підвищення швидкості і якості обслуговування, а також скорочення несанкціонованого доступу, шахрайства та крадіжок.

Безпечні міста

Автоматична реєстрація бази даних і збереження відеозображення, дати, часу і номерів для вхідного і вихідного трафіку на дорогах і автомагістралях.

Правоохоронні органи

Ефективний засіб для правоохоронних та інших державних органів, щоб відстежувати транспортні засоби, що представляють інтерес, помічені в їх базах даних.

Муніципальні послуги

Автоматично визначає і відстежує транспортні засоби, які в'їжджають або залишають райони прикордонного патрулювання. Транспортні засоби, що представляють інтерес, легко ідентифікуються і потенційні порушники будуть затримані.


Приклад роботи