Ви є тут

Про компанію

Про  ISS

Intelligent Security Systems (ISS) зі штаб-квартирою в Америці, м. Вудбрідж, штат Нью-Джерсі, є провідним розробником систем відеоменеджменту та відеоаналітики.

Компанія має багаторічний досвід роботи на ринку безпеки, продукти ISS реалізовані в більш ніж 53  країнах світу.

Системи ISS можуть бути інтегровані з системами контролю доступу, пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, і можуть бути сумісні практично з будь-яким стороннім обладнанням.

Власна унікальна лінійка продуктів для розпізнавання автомобільних номерів, номерів вагонів, номерів контейнерів, розпізнавання обличчя, контролю дорожнього трафіку, фіксації порушень ПДР, автоматизації вагового контролю автомобільного та залізничного транспорту, а також розвинуті засоби інтеграції з зовнішніми системами дозволяють вирішувати складні і масштабні завдання комплексної безпеки.

 

SecurOS

Наша відкрита платформа SecurOS ™ встановлює глобальний стандарт для гнучкої операційної системи, адаптованої до ваших потреб.

SecurOS FACE

Забезпечує захоплення і розпізнавання осіб з високим ступенем точності в найскладніших умовах.

SecurOS AUTO

Здатність точно захоплювати інформацію про номерні знаки на швидкості 130 миль на годину (210 км/год) і при будь-яких погодних умовах.

 SecurOS TRANSIT

Забезпечує розпізнавання символів вагонів, танкерів і платформ на поїздах, контроль контейнерів.

SecurOS POS & ATM

Надає повну відеодокументацію за обраними ідентифікаторами транзакцій, номерам позицій, номерам терміналів, співробітникам і клієнтам.

SecurOS CARGO

Полегшує обробку потоку даних і безшовну інтеграцію з термінальною операційною системою.