Ви є тут

Прес-релізи

18 лютого 2019 р. ISS - Інтелектуальні системи безпеки - розробив унікальну позицію в категорії «Система відеоменеджменту» (VMS), засновану на документально підтверджених інноваціях компанії в аналітиці.  
25 січня 2019 р. ISS - Intelligent Security Systems, світовий лідер в області рішень для інтелектуальних систем відеоменеджменту (VMS) з власною розробкою аналітики, оголошує про запуск нового партнерського порталу.  
15 січня 2019 р. ISS отримала сертифікат на використання вдосконаленого рішення з розпізнавання номерних знаків від правоохоронних органів в Дубаї
4 січня 2019 р. ISS розширює партнерську програму Johnson Controls Connected для подальшої інтеграції з додатковими рішеннями Tyco Security.
13 листопада 2018 р. ISS - Intelligent Security Systems, провідний постачальник інтелектуальних VMS і аналітичних систем в світі, недавно запустив веб-сайт з великою кількістю функцій, призначених для подальшої підтримки зростаючої бази клієнтів і розширення реселерської мережі.
13 листопада 2018 р. ISS - Intelligent Security Systems, провідний світовий постачальник інтелектуальних VMS і аналітичних засобів, демонструє два високоспеціалізованих аналітичних рішення для систем спостереження за автотранспортними засобами та для правоохоронних органів.
25 вересня 2018 р. Провідний постачальник інтелектуальних VMS і аналітичних систем в світі, демонструє свою недавно випущену систему відеоменеджменту SecurOS ™ v.10
25 вересня 2018р. Нові потужні можливості VMS використовують можливості нативної аналітики
9 липня 2018 р. Провідний постачальник програмних рішень ISS посилює керівну ланку.