Ви є тут

Підвищена безпека на металургійному заводі

Северосталь Стіл - провідний виробник сталі, що спеціалізується на випуску плоского прокату з високою доданою вартістю. Розташовані на північному заході Росії металургійні підприємства мають зручний залізничний доступ до своїх клієнтів, а також до своїх запасів корисних копалин і портів Балтійського моря. Сировина, широкий асортимент продукції та розгалужена дистриб'юторська мережа доповнюють їх конкурентну перевагу.

Відповідно до загальної корпоративної політики Северосталі, безпека і захист стали пріоритетними завданнями на всіх етапах виробничої діяльності в якості основи для сталого розвитку та довгострокового успіху в бізнесі. Цілі, які поставила компанія, включають: впровадження кращих міжнародних практик в регіоні, щоб стати найбезпечнішою компанією в країні щодо травматизму. Ця мета повинна була бути прийнята і реалізована усіма юридичними організаціями Северосталі.

Для досягнення цих цілей у 2010 році «Северосталь» запустила загальнокорпоративний проект під назвою «Охорона праці і гігієна праці», який є невід'ємною частиною їх бізнес-системи. Його розробкою керувало одне із провідних консалтингових агентств в світі, Ernst & Young (CIS).

До складу проекту увійшли три основних компоненти:

  • створення безпечного робочого середовища (з виключенням умов, що сприяють порушенням безпеки),
  • прийняття більш безпечної поведінки, в якому задіяні співробітники, які беруть активну участь в проекті,
  • аудитори, Ernst & Young, провели ретельний аналіз діяльності корпорації - від базового управління до областей майбутнього розвитку і можливостей зростання.

Наступні кроки були виконані в рамках розробки і впровадження методів, спрямованих на вирішення проблем у всіх трьох компонентах і на розробку конкретних способів контролю за дотриманням заходів безпеки і реалізації проекту на місці. Компанія була залучена до системи відеоменеджменту (VMS) ISS (Intelligent Security Systems), а також до її відеоаналітичних рішень SecurOS. ISS має успішний досвід роботи з корпораціями промислової безпеки на світовому рівні.

Рішення ISS

Для постійного моніторингу використання засобів індивідуального захисту розробники створили індивідуальне рішення для Северосталі. Відеоаналіз SecurOS, в поєднанні зі стратегічно розміщеними камерами відеоспостереження, дозволяє виявляти виробничий персонал, що не носить захисні головні убори в необхідних місцях. Розроблене аналітичне програмне забезпечення спостерігає, записує і передає аварійні повідомлення в службу безпеки і повідомляє їм, хто із співробітників порушує політику безпеки.

Служба безпеки оперативне отримує інформацію про будь-яке порушення, наприклад: місце, час і відповідні відеозаписи. Потім вони мають можливість реагувати на порушення і дотримуватися внутрішнього протоколу. Крім швидких повідомлень, всі отримані події реєструються в системі, що дозволяє компанії отримувати статистику конкретних порушень.

В цілому безпека на підприємстві покращилася завдяки застосуванню таких заходів. Виробничому персоналу добре відомо, що він повинен носити свої шоломи, інакше система спостереження виявить порушення, які можуть призвести до звільнення. За допомогою технології SecurOS - автоматизованого, економічно ефективного рішення - планка безпеки була підвищена.

ISS в Африці, очолюваний Юджином КАЯТ, в майбутньому році зосередиться на охопленні всієї Африки.
 
Джерело: Hi-Tech Security Magazine
http://www.securitysa.com/61396n