Про ISS

Відділ продажу

ISS: Intelligent Security Systems зі штаб-квартирою в Вудбріджі, штат Нью-Джерсі, з офісами по всьому світу, є лідером в області програмного забезпечення для відеоаналітики та управління. ISS надає повну лінійку рішень для цифрової безпеки та відео, які знаходяться на передньому краї безпеки, забезпечуючи централізований контроль і управління всією корпоративною мережею безпеки.

Richard Burns
Chairman
Aluisio Figueiredo
CEO
Daniel Mariño
COO

Roman Jarkoi
CIO






Egor Leftler
Sales Engineer
Region: Canada
E-mail: elefter@issivs.com
Ph: 777 892 98565
Presley Di Vanna
Regional Sales Manager
Region: CT, DE, IN, MA, MD, ME, NH, NJ, NY, OH, PA, RI, VA, VT, WV
E-mail: pdivanna@issivs.com
Ph: +1 631 804-4770
Eugene Beytenbrod
Director of Engineering
Region: Global
E-mail: eugene@issivs.com
Ph:+1-732-855-1111

Javier Leon
Sales Engineer
Region: United States
E-mail: javier@issivs.com
Ph:+1-732-855-1111


Fernando Hernández
Regional Director
Region: Mexico
E-mail: fernando@issivs.com
Ph: +52 1 5524212667


Stuardo Rizo
Regional Director
Region: Central America & Caribbean
E-mail: s.rizo@issivs.com
Ph:+502 5517 8395


Luis Alberto Delgado
Regional Director

Region: South America
E-mail: luisalberto@issivs.com
Ph:+57 320 303 2849


Daniel Feitosa
Regional Director

Region: Brazil
E-mail: feitosa@issivs.com
Ph:+55 1122622894


Carlos Diaz
Country Manager
Region: Chile
E-mail: carlos.diaz@issivs.com
Ph:+56 9 6573 2993


Adolfo Saaied
Regional Director

Region: Argentina
E-mail: rsaaid@issivs.com
Ph: +54 11 5252 8779
+54 (911) 3251 8386
+598 9 827 2436


Sanjay Phatak
Managing Director

Region: Middle East
E-mail: sanjay@issivs.com
Ph:+9714 874 7100


Hany Salama
Sales Manager

Region: Middle East
E-mail: hany@issivs.com
Ph:+971 4 874 7100
Anton Gomza
Technical Manager

Region: Middle East
E-mail: anton.gomza@issivs.com
Ph:+971 4 231 4268
Osama Al Zarba
Sales Manager

Region: Qatar & Oman
E-mail: osama@issivs.com
Ph:+971 3311 4132
Alexander Kubyshkin
Sales and Suport Engineer

Region: Qatar & Oman
E-mail: alexander.kubyshkin@issivs.com
Ph:+974 3 369 1045
Mohammed Jaber
Business Development Manager

Region: Qatar & Oman
E-mail: mjaber@issivs.com
Ph:+971 50 315 4797
Олександр Колпаков
Генеральний директор

Region: Europe /Asia
E-mail: aleksandr.kolpakov@issivs.com
Ph:+1 732 925 66 48

Юрій Оліфан
Менеджер по роботі з клієнтами
Region: Europe / Asia
E-mail: yuri.olifan@issivs.com
Ph:+380 67 238 74 32
Eugene Kayat
Director

Region: Africa
E-mail: eugene.kayat@issivs.com
Ph:+27 (0)8 333 08 767


Найпотужніша у світі система управління відео та аналітикою
Найпотужніша у світі система управління відео та аналітикою
SecurOS™ V.10
Запланувати демонстрацію